Systemy tekstylne – ścianki reklamowe

Hitem ostatnich lat są  systemy tekstylne. Systemy tekstylne składają się ze stelaża i grafiki wykonanej na specjalnym materiale tekstylny dedykowanym do tego rodzaju reklamy. Stelaż ( konstrukcja ) składa się z  z rurek anodowanych, które są łączone na zatrzaski. Każde miejsce łączenia jest dokładnie opisane jak również bardzo intuicyjne, nawet bez instrukcji wiadomo  jak je połączyć.

Ścianki tekstylne proste
Ścianki tekstylne łukowe
Ścianki tekstylne nieregularne
Ścianki tekstylne mini
Ramy tekstylne kasetony
Topery
Meble
Akcesoria

Szybki i prosty montaż

Systemy tekstylne montuje się ręcznie, bez użycia narzędzi. Na złożony stelaż naciąga się grafikę wydrukowaną na materiale tekstylnym i zasuwa na dole na suwak. Materiał jest lekko elastyczny i po naciągnięciu na stelaż napina się i jest idealnie gładki, nie marszczy się i nie faluje. Wszelkie zagniecenia będące wynikiem przechowywania w torbie transportowej po nałożeniu na konstrukcję ulegają rozprostowaniu i otrzymujemy idealnie wygładzoną powierzchnie. Na eksponowanych powierzchniach systemu tekstylnego nie ma żadnych łączeń, grafika stanowi jednolitą całość, wszystkie konieczne szycia są wykonane w częściach bocznych bardzo mało widocznych dla oglądających.

Nowoczesna technologia druku

Wydruki wykonywane są w bardzo nowoczesnej technologii druku termotransferem (sublimacyjnie) na tkaninie poliestrowej, więc jakość druku jest rewelacyjna wszystkie kolory są bardzo mocno nasycone, intensywne i trwałe  Systemy te mają super nowoczesny wygląd i doskonale sprawdzają się  podczas różnego rodzaju targów, konferencji, eventów. Mogą być wykorzystywane jako pojedyncze sztuki jak i w zestawach jako całe zabudowy. Bardzo często znajdują swoje miejsce również w showroomach,  na promocjach w marketach oraz jako stałe ekspozycje w firmach. Coraz częściej są wykorzystywane jako ścianki prasowe a na ich tle udzielane są wywiady, np. na pokazach mody, meczach sportowych, czy imprezach masowych. Ich zastosowanie może być bardzo różne ponieważ oferujemy bardzo szeroką gamę kształtów i rozmiarów. Od mini ścianek które zastępują znane już na rynku rollupy po ścianki bardzo duże.

Szeroka gama rozmiarów

Standardowe ścianki tekstylne mają szerokość do 6m, ale na zamówienie można wykonać prawie dowolny wymiar. Można z nich tworzyć całe zabudowy targowe, jak również zagospodarowywać wszystkie inne przestrzenie w zależności od potrzeb. Ścianki mogą być łączone na magnesy neodymowe które są ukryte w rurkach konstrukcji, wtedy ich montaż jest wyjątkowo prosty. Na potrzeby ekspozycji targowych często wykonuje się tzw. topery tekstylne, które są zawieszane na linkach nad stoiskiem targowym. Najczęściej umieszcza się na nich logo firmy czy też jej nazwę. Klient już z daleka widzi gdzie jest poszukiwana przez niego wystawca. Zaletą systemów tekstylnych jest ich niska waga, oraz to iż po zdemontowaniu można je łatwo  spakować do poręcznej  torby (jest ujęta w cenie systemu), którą można zmieścić do samochodu osobowego lub wysłać kurierem jako przesyłkę standardową. Raz zakupiony stelaż można wykorzystywać jako nośnik do kilku różnych grafik. W naszym cenniku jest podany koszt dodruku nowej grafiki. Stelaże mają wieloletnią gwarancję trwałości. Także grafika może być wykorzystywana wielokrotnie, jeżeli ulegnie zabrudzeniu można ją łatwo wyprać w pralce w 30 stopniach C . Wielokrotne pranie i prasowanie tkaniny nie powoduje zmiany kolorów, ani utraty jakości tkaniny. Jako opcję można zamówić oświetlenie led.

Ścianki tekstylne proste

Ścianki tekstylne mogą z powodzeniem zastąpić ścianki pop-up. Są tańsze i lżejsze, oraz mają nowocześniejszy wygląd. Montaż ścianek tekstylnych jest bardzo łatwy. Łatwy i szybki montaż pozwoli nawet osobie, która ma pierwszy raz kontakt z takim rozwiązaniem, na bezproblemowe i szybkie zmontowanie konstrukcji wraz z grafiką. Szkielet składa się z profili aluminiowych, połączonych na zatrzaski. Materiał poliestrowy dopasowuje się do aluminiowej konstrukcji, jest naciągnięty, nie marszczy się i nie faluje. Grafika stanowi jednolitą powierzchnię , bez łączeń. Można go prać i prasować dzięki czemu grafika zawsze będzie schludna. System pakowany jest do niewielkiej poręcznej torby transportowej. Do ścianek prostych można zamawiać grafikę jednostronną oraz dwustronną. Grafika dwustronna jest niewiele droższa od jednostronnej. Ścianki tekstylne proste są sprzedawane w kilku wersjach. Ścianki SP PROMO LIGHT i SP LIGHT zbudowane są z lżejszych rurek aluminiowych o średnicy 32mm. SP PROMO LIGHT ma obecnie cenę promocyjną. Do tej wersji jest dodawana bardzo poręczna sztywna torba transportowa z kółkami, dlatego jest najłatwiejsza w transporcie. Ścianka ta cieszy się największym powodzeniem. Pozostałe rodzaje ścianek prostych tekstylnych wykonane są z grubszych rurek o średnicy 40mm.

Ścianki tekstylne łukowe

Ścianki tekstylne łukowe mają kilka kształtów: mogą być wygięte w łuk widziany jakby od góry (model oznaczony SCF) lub w łuk widziany od boku ścianki (model SŁ). Ścianki SCF są stabilniejsze niż ścianki proste. Np. ścianka SCF 500 nie posiada nóżek stabilizujących. W ściankach SŁ nóżki/stopy są z tyłu ścianki więc od przodu ich nie widać.

Ścianki tekstylne nieregularne

Jeżeli chcecie zadziwić Klienta niezwykłą formą reklamy to jest doskonały wybór. Występują w wielu kształtach i rozmiarach. Imponują swoją lekkością. Mogą stanowić niezapomniany element eventu, wystawy lub happeningu.

Topery

Topery tekstylne zazwyczaj montuje się nad stoiskami targowymi, wystawienniczymi. Są montowane na linkach do sufitu. Z daleka przyciągają uwagę konsumenta, wskazując drogę do stoiska targowego.

Meble

Mało znanym produktem reklamowym są meble reklamowe. Dzięki temu robią duże wrażenie na konsumentach. Są lekkie, wytrzymałe i wygodne. Wypełnienie jest wykonane z pianki poliuretanowej, na które naciągana jest lekko elastyczna, zadrukowana tkanina. Tkanina jest zasuwana na ekspresowy suwak, w dolnej niewidocznej części mebla. Moduły mebli można łączyć w większe formy przestrzenne, sofy, siedziska, narożniki. Na meblach można nanieść dowolną grafikę reklamową lub wydrukować pomysłowe wzory dopasowane indywidualnie do wystroju wnętrza.