Ścianki wystawiennicze

znajdują zastosowanie na eventach, targach, konferencjach, prezentacjach. W zależności od potrzeb mamy szeroki wybór ścianek. Różnią się wielkością oraz technologią wykonania. Najbardziej popularne są ścianki pop-up. Grafika w tym systemie wystawienniczym składa się z kilku paneli wydrukowanych na elastycznym, zwijanym materiale, mocowanym na paskach magnetycznych do stelaża tzw pajączka. Pajączek jest wykonany z aluminiowych lekkich rurek, jest bardzo łatwy w rozstawieniu. Całość jest pakowana w plastikowy czarny sztywny kufer na kółkach. Kufer po niewielkiej adaptacji może posłużyć jako trybunka, lada, jeżeli przymocujemy do niego grafikę na oddzielnym panelu za pomocą na taśmy magnetycznej. prezentowana grafika jest zabezpieczana laminatem matowym, dzięki temu nie ma refleksów świetlnych. W zależności od potrzeb opcjonalnie można zamontować lampy oświetleniowe, które jeszcze wzmocnią efekt wizualny. Ścianki pop-up mogą być proste lub łukowe, jednostronne lub dwustronne. Waga ich to 27-30kg, więc można je wysyłać standardowym kurierem.

Zobacz wszystkie rodzaje tego produktu.

ŚCIANKA POP-UP EKONOMICZNA Łukowa
Ścianka POP-UP
Stojak Pegasus
Ścianka ALUSYSTEM
Stojak Wielkoformatowy
Stojak Pegasus Maxi
Ścianka L-BANNEROWA
Roll-Up Ścianka
Outdoor Ace Banner Stand
Tańszą propozycją jest stojak wielkoformatowy lub stojak Pegasus. Grafikę jednostronną do tych stojaków drukujemy na banerze frontlit , a dwustronną na nieprześwitującym banerze blockout. Stojaki mogą być w kolorze srebrnym lub czarnym. Wymiary stojaka można dowolnie zmieniać poprzez złącza teleskopowe. Maksymalny wymiar to szerokość 300cm a wysokość 240cm. Stojaki te mają przystępną cenę i możemy je wykonać praktycznie od ręki. Jednak trzeba zwrócić uwagę że do ich przewożenia potrzebny jest długi samochód. Grafika jest pakowana w rolę o długości równej mniejszemu wymiarowi czyli np 240cm.
Do zastosowań zewnętrznych oferujemy dwustronny stojak outdorowy. Konstrukcja stojaka wykonana jest z anodowanego aluminium. Wyposażony jest on w system plastikowych stóp , które można wypełnić wodą lub piaskiem. Ze względu na grafikę wielkości 245×240 cm nazywany jest przenośnym billboardem. Waga łącznie z dwiema torbami transportowymi – 8,88 kg.
Na specjalne zamówienie wykonujemy ścianki do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych o bardzo dużych gabarytach. Nawet o wymiarze 10m szer. x 4,8m wysokości. Szkielet budujemy z listew drewnianych, skręcanych w kratownice. Na ten szkielet naciągamy baner z wydrukiem UV utwardzalnym lub solwentowym. Wewnątrz ścianki są obciążniki betonowe lub worki z piaskiem, zabezpieczające ściankę reklamową przed przewróceniem przez wiatr. Ścianki te oferujemy razem z dostawą i montażem.
Jako ścianki wystawiennicze oferujemy aluścianki. Wykonane są z profili aluminiowych anodowanych. Dla zwiększenia stabilności ścianki można łączyć w np. zygzak literę U, L lub w kwadrat, prostokąt. Jeżeli ścianki są pojedyńcze proste to można użyć podstawy stalowe - do zastosowań wewnętrznych lub ciężkie podstawy betonowe - do zastosowań zewnętrznych. Grafikę drukujemy bezpośrednio na pcv spienionym lub dibondzie. Jeżeli tablice chcemy użyć kilka razy to drukujemy na folii samoprzylepnej z klejem usuwalnym i naklejamy na wypełnienie z pcv o grubości 3-4mm lub dibondu.