Oklejanie samochodów i innych pojazdów

Oklejanie i branding samochodów oraz innych pojazdów

Grafika na samochodach to bardzo skuteczny sposób promocji firmy. Można oklejać całe powierzchnie samochodów, autobusów. Zwykle stosujemy wydruki solwentowe na specjalnych foliach polimerowych lub jeszcze trwalszych foliach wylewanych (stosowane do głębokich przetłoczeń).

Zaklejanie szyb jest możliwe dzięki folii okiennej (one way vision). Grafika ta jest odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne. Dodatkowo stosujemy lakierowanie UV lub laminowanie UV. Mamy także możliwość oklejania naklejkami wycinanymi.

Nasza wiedza i doświadczenie w oklejaniu samochodów, autobusów, jachtów oraz samolotów poparte jest certyfikatem otrzymanym za udział w szkoleniach i praktycznych warsztatach. Wycenę oklejania samochodu wykonujemy indywidualnie. Ma na nią wpływ kształt powierzchni oraz technika wyklejania.

Wyceny dokonujemy indywidualnie po zapoznaniu się z projektem grafiki na pojazd.

Pliki do druku powinny być przygotowane w skali 1:1, natomiast napisy do wycięcia z folii w jednym z formatów wektorowych (cdr, ai, eps).

Koszt dostosowania grafiki do wielkości auta to minimalny koszt 200 zł netto.

Reklama na folii magnetycznej

Wykonujemy reklamę na samochód na folii magnetycznej. Można ją zakładać lub zdejmować w zależności od potrzeby. Nadruk może być wykonany np drukiem bezpośrednim UV.

Zmiana koloru samochodu

Zmiana koloru samochodu jest możliwa na określony kolor dostępny do wyboru z palety folii błyszczących i matowych. Pojawiły się także folie karbonowe, oraz o fakturze skóry.

Ciekawostką są folie o kolorze metalicznym. Umożliwia to nadanie nowego wyglądu Twojego ulubionego auta. Można okleić nawet najtrudniejsze elementy dachu, lusterek i zderzaków.

Folia jest doskonałą ochroną przed blaknięciem i porysowaniem. Jest usuwalna, więc po zerwaniu samochód wygląda jak nowy.

Informacje na temat folii

Używamy tylko markowych folii polimerowych i wylewanych firmy ORACAL i AVERY, na życzenie klienta możemy zastosować inną folię.

Posiadamy ploter tnący, za pomocą którego wycinamy dowolny kształt po obrysie.

Możliwa jest całkowita zmiana koloru nadwozia przy zastosowaniu folii wylewanej. Zaletą tego typu oklejenia jest możliwość powrotu do oryginalnego koloru lakieru.