Ceny podane na stronie s cenami netto.

oklejanie samochodów

 • Grafika na samochodach to bardzo skuteczny sposób promocji firmy. Można oklejać całe powierzchnie samochodów, autobusów. Zwykle stosujemy wydruki solwentowe na specjalnych foliach polimerowych lub jeszcze lepszych foliach wylewanych (stosowane do głębokich przetłoczeń). Zaklejanie szyb jest możliwe dzięki folii okiennej (one way vision). Grafika ta jest odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne. Dodatkowo stosujemy lakierowanie UV lub laminowanie UV. Mamy także możliwość oklejania naklejkami wycinanymi. Nasza wiedza i doświadczenie w oklejaniu samochodów, autobusów, jachtów oraz samolotów poparte jest certyfikatem otrzymanym za udział w szkoleniach i praktycznych warsztatach. Wycenę oklejania samochodu wykonujemy indywidualnie. Ma na nią wpływ kształt powierzchni oraz technika wyklejania.

  Wyceny dokonujemy indywidualnie po zapoznaniu się z projektem grafiki na pojazd
  WYKLEJANIE POJAZDÓW
  1-30m2 pow. 30m2
  wyklejanie folią monomeryczną 70zł 59zł
  wyklejanie folią polimerową 105zł 90zł
  wyklejanie folią wylewaną 110zł 95zł
  w cenę wliczony lakier UV (zwiększa odporność na ścieranie i trwałość)
  Pliki do druku powinny być przygotowane w skali 1:1, natomiast napisy do wycięcia z folii w jednym z formatów wektorowych (cdr, ai, eps).
  Koszt dostosowania grafiki do wielkoœści auta to minimalny koszt 200 zł netto.
 • Reklama na folii magnetycznej

  Wykonujemy reklamę na samochód na folii magnetycznej. Można ją zakładać lub zdejmować w zależności od potrzeby. Nadruk może być wykonany np drukiem bezpośrednim UV.
 • Zmiana koloru samochodu

  Zmiana koloru samochodu jest możliwa na określony kolorami folii błyszczących jak i matowych. Pojawiły się także folie karbonowe, oraz o fakturze skóry. Ciekawostką są folie o kolorze metalicznym. Umożliwia to nadanie nowego wyglądu dla twojego ulubionego auta. Można okleić nawet najtrudniejsze elementy dachu, lusterek i zderzaków. Folia jest doskonałą ochroną przed blaknięciem i porysowaniem. Jest usuwalna, więc po zerwaniu samochód wygląda jak nowy.
 • INFORMACJE NA TEMAT FOLII

  - Grafika może być wydrukowana technika solwentowa dodatkowo zabezpieczona lakierem UV lub wycinana z folii barwionej w masie Oracal serii 551, 751 lub 970.

  - Folie monomeryczna Oracal 3691 stosuje się przy płaskich powierzchniach bez przetłoczeń - trwałość folii około 1 rok, po za laminowaniu folia z filtrem UV lub zalakierowaniu - trwałość 3 lata.

  - Folie polimerowa Oracal 3751 stosuje się przy powierzchniach płaskich oraz niewielkich przetłoczniach - trwałość około 8 lat.

  - Folie wylewana Oracal 3951 lub 3M stosuje się przy głębokich przetłoczeniach - trwałość folii około 8-10 lat.

  - Posiadamy ploter tnący, za pomocą którego wycinamy dowolny kształt po obrysie.

  - Możliwa jest całkowita zmiana koloru nadwozia przy zastosowaniu folii wylewanej. Zaleta jest powrót po pewnym czasie do oryginalnego koloru lakieru.
 • Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów Oklejanie samochodów
powrót do menu