Ceny podane na stronie s cenami netto.

Tablice główne oraz tablice Rhytm Max

 • Tablice główne z plexi
  Tablice główne można wykonywać na bazie tablic z plexi przezroczystej mocowanej na dystansach do ściany. Na tych płytach mocuje się moduły z informacjami oraz logotyp wykonany jako forma płaska lub przestrzenna, jak na zdjęciach poniżej:
  Tablice główne
 • Tablice Rhytm MAX
  System Rhythm Max to tradycyjny system, opierający się na konstruowaniu powierzchni informacyjnych z modułów. Pozwala to na łatwą aktualizację informacji, oraz na budowę dużych powierzchni informacyjnych o bardzo trwałej i eleganckiej formie. System Rhythm Max został zbudowany z wysokiej jakości profili aluminiowych, anodowanych zwykle na kolor srebrny.

  Tablice Rhythm Max posiadają możliwość dowolnego konfigurowania modułów w zależności od ilości zamieszczonej informacji, wymagań estetycznych i miejsca przeznaczonego na montaż. System posiada trzy wysokości modułów informacyjnych: 60 mm, 115 mm i 180 mm. Każda tablica tworzona jest pod konkretne zamówienie. Tablice Rhythm Max najczęściej stosowane są jako nośnik informacji głównej budynku.
  Wymiary formatek graficznych dla poszczególnych
  modułów systemu Rhythm Max
  60 mm 1870 zł /m2
  115 mm 1870 zł /m2
  180 mm 1870 zł /m2
  Podane ceny nie zawierają kosztów grafiki (100zł/mkw)
  Tablice główne Rhytm MAX
 • Tablice Rhytm MIDI
  Rhythm Midi to tradycyjny system, który opiera się na konstruowaniu powierzchni informacyjnych z modułów, które pozwalają na łatwą i szybką aktualizację informacji. Rhythm Midi został zbudowany z wysokiej jakości profili aluminiowych, standardowo anodowanych na kolor srebrny. Tablice Rhythm Midi posiadają możliwość dowolnego konfigurowania modułów w zależności od ilości zamieszczonej informacji i wymagań estetycznych.

  System posiada trzy wysokości modułów 36mm, 72mm, 108mm.
  Wymiary formatek graficznych dla poszczególnych
  modułów systemu Rhythm Midi
  36 mm 1320 zł /m2
  72 mm 1320 zł /m2
  108 mm 1320 zł /m2
  Podane ceny nie zawierają kosztów grafiki (100zł/mkw)
  Tablice główne Rhytm MIDI
powrót do menu