Ceny podane na stronie s cenami netto.

Ścianki wystawiennicze

 • Dzięki naszym systemom wystawienniczym, możecie Państwo efektownie promować Firmę poza stacjonarnym miejscem swojej działalności. Nasze zabudowy szczególnie sprawdzają się podczas targów oraz imprez promocyjnych w kraju i za granicą (realizacje przeprowadzane z powodzeniem m. in. w Norwegii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Grecji). Swiadczymy kompleksowe usługi dotyczące projektu, wykonania, montażu i demontażu w zakresie standardowej zabudowy targowej w wysokoœci 2,5 m. Projektując stoiska targowe, realizujemy indywidualne pomysły Klienta, ale także możemy zaproponować nasze rozwiązania, służące najlepszemu wyeksponowaniu oferowanych przez Państwa produktów i usług.
  Stoiska wystawienicze Stoiska wystawienicze Stoiska wystawienicze Stoiska wystawienicze Stoiska wystawienicze Stoiska wystawienicze Stoiska wystawienicze Stoiska wystawienicze Stoiska wystawienicze

Ścianka modułowa - na dowolny wymiar i kształt

 • Jest to oryginalny system T3 producenta brytyjskiego. Szkielet ścianki budowany jest z aluminiowych belek o przekroju kwadratowym 33x33 mm, łączonych ze sobą bez użycia jakichkolwiek narzędzi, jedynie za pomocą specjalnych końcówek na belkach i sześciennych kostek 33x33x33 mm z mocnego plastiku. Grafikę wykonaną na frontlicie, blockoucie, hipsie lub płytach ze spienionego PCV mocuje się do szkieletu za pomocą taśmy samoprzylepnej typu rzep.
  Belki można łączyć tworząc dowolnego wymiaru: ściany płaskie, wielościany w kształcie L lub U i ich kombinacje, konstrukcje przestrzenne wykorzystywane jako zabudowa stoisk wystawienniczych (targowych), ścianki działowe (np. w biurach)
  Stoiska wystawienicze modułowe
 • Słupek z taśmą odgradzającą

 • ramki zatrzaskowe
  Słupek stalowy o wysokości 91 cm na okrągłej podstawie o średnicy 33 cm z taśmą poliestrową o szerokości 5 cm i długości 230 cm w kolorze czerwonym. Waga 7,5 kg.
  Format Cena
  wys. 91 cm 165 zł
powrót do menu