Ceny podane na stronie s cenami netto.

Projekty graficzne

 • W naszej firmie istnieje możliwość wykonania projektu reklamy. Pracujemy w oparciu o pomysły Klientów, ale także pomagamy Klientom, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanej wizji w tworzeniu nowych kreacji.

  Koszt godziny pracy graficznej to 80 zł netto, wstępnie możemy oszacować pracochłonność projektu po przesłaniu potrzebnych logotypów, zdjęć oraz tekstów. Przykładowe ceny projektów:

  - projekt grafiki na samochód - 300 zł netto
  - projekt grafiki na baner - 120 zł netto
  - projekt grafiki na roll-up - 120 zł netto
  - projekt grafiki na œściankę wystawienniczą - 220 zł netto
  - projekt grafiki na kaseton, pylon, tabliczkę - 100 zł netto
  - wektoryzacja logo - 120 zł netto
  - poprawianie plików i nanoszenie poprawek na projekty graficzne - 100 zł netto/godzinę pracy grafika

  Proste projekty i poprawki wykonujemy gratis!

  Ceny usług są orientacyjne. Każdy projekt graficzny wyceniamy indywidualnie w oparciu o czas pracy i stopień skomplikowania.

  Na życzenie możemy spotkać się z Klientem w celu omówienia wykonania reklamy. Wyspecjalizowani montażyści mogą dokonać oględzin miejsca i wykonać pomiar, podpowiadając najlepsze rozwiązania stworzenia i montażu reklamy. Koszt podjazdu na terenie Warszawy zaczyna się od 120 zł netto, przy czym jeśli istnieje konieczność użycia specjalistycznego sprzętu (np. podnośnika), cena ulega zmianie. Przy zleceniu powyżej 2000 zł netto koszt podstawowej ceny (120 zł netto) zostaje odliczony od całości zamówienia.
 • Projekty graficzne Projekty graficzne Projekty graficzne Projekty graficzne Projekty graficzne Projekty graficzne
powrót do menu