Ceny podane na stronie s cenami netto.

Dekoracje wnętrz

 • Tapety papierowe, fototapety - to doskonały sposób na niepowtarzalną aranżację wnętrza według własnego pomysłu. Pozwalają wyjść poza ramy ograniczeń nałożonych przez masowe i ogólnodostępne wzory i otoczyć się tym, co się szczególnie podoba, co się lubi lub co pasuje do wnętrza, a trudno o dobór z dostępnych wzorników. Może to być panorama miasta, fotografia - makro rośliny, abstrakcyjny wzór czy ulubione zdjęcie. Pod względem projektów - nie ma żadnych ograniczeń. Tapety winylowe dzięki groszkowej fakturze pozwalają zniwelować optycznie nierówności œściany. Do wyklejania używa się klejów do tapet winylowych.
  Dekoracje wnętrz
 • Tapety winylowe wykonane są z materiału DigiFort® na bazie PCV, charakteryzującego się doskonałą bielą. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu podłoża osiągamy bardzo dobre efekty druku. Właściwości materiału zapewniają wysoką jakość oraz pozwalają na kreatywne zastosowanie w szeroko pojętej reklamie. Materiał występuje w sześciu fakturach, co zwiększa atrakcyjność drukowanych obrazów. Mała przezroczystość tapet pozwala na zakrycie większości śladów na ścianie. Tapety w szerokości roli 130 cm.
  Tapety naścienne
    1-10m2 powyżej 10m2
  Tapeta winylowa 60 zł 40 zł
  Folia ścienna - Wall Art 40 zł 26 zł
  Tapeta papierowa 20 zł 15 zł
  Folia z super mocnym klejem 60 zł 45 zł
  Folia z szarym trwałym klejem 33 zł 21 zł

 • Naklejki naścienne - (ORACAL 638 Wall Art) są prostym sposobem efektownego dekorowania ścian. Szczególnie sprawdzają się w sytuacji, gdy ciężko jest uzyskać pożądany efekt przez zastosowanie standardowych technik malarskich. Wyciąć w folii można praktycznie wszystko - kształty, obrysy, kontury. Naklejki mogą być zestawiane kontrastowo z kolorem ścian lub być odcieniem danej kolorystyki. Folie są matowe i występują w 55 kolorach. Dzięki zastosowaniu poliakrylanowego kleju, naklejki są łatwo usuwalne ze ściany.
  Dekoracje wnętrz Dekoracje wnętrz
 • Wzory wycinane ze styroduru - styrodur jest materiałem pozwalającym uzyskać efekt 3D na powierzchni ściany. Dotychczas w reklamie był wykorzystywany głównie do produkcji liter przestrzennych czy logo. Nowatorskie zastosowanie we wnętrzach, nadaje im ciekawy i nietuzinkowy charakter. W zależności od zastosowanego wzoru, dekoracja styrodurowa może być eleganckim wystrojem gabinetu czy edukacyjnym motywem np. mapy kontynentów w pokoju dziecięcym. Styrodur jest dostępny w różnych grubościach - od 1 cm do 10 cm. Malowany jest na wskazany kolor RAL.
  Dekoracje wnętrz Dekoracje wnętrz
 • Obrazy drukowane na płótnie canvas - technologia druku na płótnie pozwala wprowadzić do wnętrz osobisty akcent. Podobnie jak tapety czy fototapety, wychodzą poza ramy tego, co ogólnodostępne, pozwalając uzyskać oryginalny efekt. Na płótno można przenieść ulubione zdjęcie, replikę obrazu. Można również stworzyć kompozycję złożoną z kilku części, które zestawione obok siebie tworzą spójną całość (tzw. tryptyki, poliptyki). W naszej Firmie oferujemy graficzną pomoc w uzyskaniu różnych efektów malarskich - np. akwareli, obrazów olejnych, szkicu węglem, kredą, efektu sepii czy innych. Wydruki są naciągane na blejtram. Można oprawiać je w ramy, ale dzięki zadrukowi frontu jak i boków, dobrze prezentują się bez ram, zwłaszcza w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.
  Dekoracje wnętrz Dekoracje wnętrz Dekoracje wnętrz
 • Folie do oklejania mebli, okien, drzwi - są świetnym sposobem na nadanie wnętrzu nowego charakteru. Folie na meble mogą maskować drobne uszkodzenia - przetarcia, odpryski lakieru. Wśród dostępnych wzorów są ciekawe rozwiązania np. o fakturze imitującej skórę, karbonowe. Można również drukować na foliach dowolne wzory, dostosowując je do wystroju wnętrza. Ciekawy efekt piaskowanego szkła można uzyskać przez zastosowanie folii szronionej. Świetnie nadaje się do przeszkleń, uszlachetniając oklejone powierzchnie. W zależności od zastosowania, nadaje wnętrzom dekoracyjny lub bardzo nowoczesny charakter. Polecany szczególnie do biur.
 • Nadruk UV na szkle, płytkach, plexi, pcv, piance itp. - technologia bezpośredniego druku na nośnikach, które dotąd mogły być ozdabiane jedynie poprzez oklejanie, to innowacja zarówno w dziedzinie estetyki jak i trwałości wydruku. Druk UV dzięki wyjątkowej odporności można stosować na elementach m.in. w kuchniach, łazienkach, które są narażone na działanie czynników jak woda, temperatura, bez strat dla druku. Zastosowanie indywidualnych rozwiązań projektowych wzbogaca wnętrza i nadaje im wyjątkowy charakter, natomiast unikatowe stosowanie przez nas białego atramentu w druku UV powoduje, że nie ma żadnych ograniczeń w realizacji wymarzonych wzorów.
  Dekoracje wnętrz Dekoracje wnętrz
 • W naszej Firmie istnieje możliwość projektowania pod zamówienie. Ceny ustalane są indywidualnie w oparciu o czas pracy grafika. Klientom którzy mają zamysł projektu, ale nie posiadają zdjęć potrzebnych do jego urzeczywistnienia, polecamy korzystanie z komercyjnych portali jak np. Fotolia (www.pl.fotolia.com) lub bezpłatnych banków zdjęć jak stock.xchng (www.sxc.hu).
powrót do menu