Kontakt

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 18:00

Adres do korespondencji:
Avip S.C.
Wiesława Barciak, Andrzej Barciak
ul. 11 Listopada 100
05-092 Łomianki
NIP 526-011-13-48

Informacja telefoniczna, faks:
tel. 22 629 91 50
22 751 06 03

Kontakt e-mail (zapytania o wyceny prosimy przesyłać na ten adres):
e-mail: avip@avip.com.pl

Księgowość:
e-mail: finanse@avip.com.pl

Konto bankowe:
VOLKSWAGEN BANK POLSKA S.A. WARSZAWA
77 2130 0004 2001 0169 1146 0001

.
Andrzej Barciak

Właściciele firmy

Andrzej Barciak
e-mail: a.barciak@avip.com.pl
Wiesława Barciak
e-mail: w.barciak@avip.com.pl
.
Adrian Mazur

Grafik

Adrian Mazur
e-mail: a.mazur@avip.com.pl
tel-kom: 531-615-408
Agnieszka Chryszczanowicz

Grafik

Agnieszka Chryszczanowicz
e-mail: a.chryszczanowicz@avip.com.pl
tel-kom: 537-447-537
Adam Lenart

Grafik

Adam Lenart
e-mail: a.lenart@avip.com.pl
tel-kom: 505-059-531
powrót do menu